+48 573 146 145
Masz pytania? Zadzwoń:

OFERTA

Plateko HARD - płyta idealna na wymagające grunty

Plateko HARD jest odpowiedzią dla Klientów będących właścicielami działek o słabych lub zalegających głęboko gruntach nośnych. Jej zastosowanie pozwala wyeliminować konieczność wymiany gruntu podłoża, co może być kosztowne a czasem wręcz niemożliwe do przeprowadzenia z powodu warunków wodnych.

Warto wyjaśnić, że posadowienie budynku w miejscu, w którym znajdują się grunty organiczne np. torf, mogłoby skutkować niekontrolowanym osiadaniem, a w późniejszym czasie nawet przechyłem fundamentu. Z problemem tym doskonale radzi sobie Plateko HARD.

Płyta w wersji HARD jest wykonywana na bazie mikropali. Są to otwory wiercone przy wykorzystaniu specjalnej wiertnicy i zalewane betonem. To na nich, a nie na słabym gruncie organicznym, opiera się żebrowana płyta fundamentowa. Metoda ta daje pewność, że dom będzie stabilny i nawet po upływie wielu lat zachowa właściwy stan techniczny podstawy.

W procesie projektowania płyty i doboru odpowiednich materiałów zapewniamy profesjonalne wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych konstruktorów. Termin realizacji zlecenia w zakresie montażu wynosi ok. 5-10 dni. Usługi świadczymy na terenie zachodniego regionu Polski.

W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

PlatekoHard

Darmowa WYCENA w 24h

Prześlij nam niezbędne informacje o budynku a my
wycenimy Twoją płytę w 24h.