+48 573 146 145
Masz pytania? Zadzwoń:

OFERTA

Plateko STANDARD - zoptymalizowana pod względem kosztów

Plateko STANDARD to nasz autorski projekt. Płyta została świetnie zoptymalizowana pod względem kosztowym. Jest ona wyposażona w izolację termiczną o łącznej grubości 20 cm, dzięki czemu daje możliwość wybudowania obiektu w standardzie NF40 o niskim zapotrzebowaniu na energię do ogrzewania.

Do wyprodukowania jej konstrukcji zastosowaliśmy żebra pod ścianami nośnymi. Pozwoliło zoptymalizować płyt pod względem ilości betonu oraz zbrojenia. Jest ona grubsza w obszarach, które są narażone na większe obciążenia. Różnicowanie grubości płyty ma jeszcze ważne znaczenie przy zastosowaniu ogrzewania zintegrowanego. Dzięki temu, że płyta jest cieńsza, budynek szybciej się nagrzewa.

Dodatkowo w Plateko STANDARD można wykonać ogrzewanie wodne zintegrowane z fundamentem. Działa ono dokładnie tak samo, jak tradycyjne ogrzewanie podłogowe, ale ma wyjątkową zaletę. Akumuluje ciepło i tworzy przyjemny klimat w domu.

W ofercie mamy także Plateko STANDARD PLUS. Jest to rozwiązanie, które pozwala uzyskać jeszcze cieplejszą płytę. Izolacja termiczna może wynieść 25 bądź 30 cm, dzięki czemu obiekt może uzyskać standard NF15, tj. warunki budynku pasywnego.

Zapraszamy do współpracy inwestorów z terenu zachodniej Polski.

Darmowa WYCENA w 24h

Prześlij nam niezbędne informacje o budynku a my
wycenimy Twoją płytę w 24h.